Yüzü İnce Göstermek İçin Makyaj Hileleri

İnce yüzler

Yüzünüzü olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız bazı hilelerini çok iyi bilmelisiniz. Ufak dokunuşlarla yüzünüzü olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Elbette herkesin farklı bir yüz yapısı olduğu için uygulamalarda bazı farklılıklar olacaktır. Konu içerisinde bununla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yüz Şekline Özel

Köşeli yüz: İlk olarak bu yüz tipinde allığı çok yukarıdan başlatmamak gerekiyor. Allığınız yanağınızın üzerinde daralarak şakaklarınıza doğru geçmeli.

Üçgen yüz: Allığı yüzü yatay olarak kesecek şekilde uygulamalısınız. Hafifçe çenenizin üzerine de uygularsanız, yüz hatlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Oval yüz: Bu yüz şekline allığı her türlü uygulayabilirsiniz. En iyisi, gülümseyin ve allık fırçanızı önce yanaklarınızın en yüksek noktasına sürün. Daha sonra şakaklarınıza, kulaklarınıza ve yanağınıza doğru yayın.

Yuvarlak yüz: Geniş yüzlerde allık elmacık kemiklerinin üzerine ve altına uygulanmalı. Daha sonra şakaklara doğru yayabilirsiniz, tıpkı 80’li yılların modası gibi. Bu optik hile yüzü daha ince gösterir.

İlginizi çekebilecek bir konuyu size önermek istiyoruz.

Yüzünüze Uygun Kaş Şekli Hangisi?

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain