Yeni Sezon Kemal Tanca Bayan Çanta Modelleri

’yı yirmi yaş üstü bayanlardan bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. Ayakkabı modelleri ile başlayan bu ün, ile de tam gaz devam ediyor. 1950 yılında temelleri atılan Kemal Tanca’ya göre en önemli şey müşterilerinin duyguları, beklentileri ve arayışları olmuştur. İşte bu kadar ünlü bir marka olmalarının nedeni de fikrimce budur.
Hiç merak ettiniz mi bilmiyorum ama Türkiye’de sizce kaç tane Kemal Tanca mağazası var? Hemen cevaplayalım; İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başı çekmek üzere otuz ilde tamı tamına doksan üç tane mağazası bulunmakta. Gerçekten de ulaşılması güç bir rakam. Peki hepinizin beğenerek aldığı ve kullandığı Kemal Tanca nin yurt içinde üretildiğini biliyor muydunuz? Böylelikle ülke ekonomisine de ciddi katkıları oluyor.
Birazdan sizlerin de inceleyeceği çanta modellerinin hepsi yeni sezon ürünleridir. Kemal Tanca bayan çanta fiyatlarını merak ediyorsanız online mağazaya bakabilir, morhipo, markafoni, trendyol gibi güvenilir alış veriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain