Yeni sezon büyük beden abiye modelleri

büyük beden abiye modelleri

Yeni sezona dair abiye modasında nelerin yer aldığını bilmiyorsanız bu konu tam size göre. Büyük beden söz konusu olunca abiye modelleri bulmak çokta kolay olmuyor. Bizde bu konu üzerinde detaylı bir araştırma yaparak sizinde rahatlıkla bulabileceğiniz markalardan bir galeri derledik. Böylece sezona hangi modellerle girmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız.

Düğün , nişan veya özel geceler için giyinirken belli bir özen göstermeniz gerekiyor. Giydiğiniz kıyafetin özel olduğunu hissettirmesi lazım. Bazen abiye olarak düşündüğünüz kıyafet sizi şık göstermekte yeterli olmayabilir. Bu sorunu yaşamamak için ilk olarak nasıl giyinmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Birinci seçeneğimiz büyük beden için mini elbise tercih etmeyin. Mümkün olduğunca uzun tek parçalı modeller tercih etmelisiniz. Bu sizi aha uzun ve zayıf gösterecektir. Etek konusunda diz altı modelleri de tercih edebilirsiniz. Ancak mini modellerden uzak durmalısınız. Renk olarak morun son dönemlerde ciddi bir popülaritesi var. Seçimlerinizde bu renge ağırlık verebilirsiniz. Bunun dışında siyah harici giyinmemeliyim düşüncesinden uzaklaşın. Sizin elbisenin içinde kendinizi iyi hissetmeniz zaten görüntünüzü olumlu olarak etkileyecektir. Renk konusunda bir çok öneriyi unutun. Siz tek parça veya tek renk tercih ettiğiniz sürece az veya çok olumlu etkisini göreceksiniz. Seçimlerinizde size yardımcı olacak bir kaç model ile karşınızdayız. Sizlerde bu konu ile ilgili düşüncelerinizi bize yazabilirsiniz. Şimdi 2014 yeni sezon galerimiz ile devam edelim.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain