Yeni İndirimli Pardesü / Kap Modelleri ve Fiyatları

indirimli pardesü modelleri

Tesettür giyim alanında öncü markaların gerçekleştirdiği yeni indirimlerden sizleri haberdar etmek istedik. Bu bölümde soğuyan havayla birlikte ihtiyacı artan pardesü ve kap modelleri için en uygun ve kaliteli modelleri sizler için araştırdık. Ortaya çok yararlı ve karlı bir konu çıktı. Detaylar için konumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz. Bir çok ünlü markanın şahane modelleri detayları ile birlikte bu konuda.

Sizlere bir çok markadan bir çok modeli ayrıntılı olarak sunacağız. Bu galeride gördüğünüz ürünlerin hepsinin markasını özel olarak belirttik. Ayrıca zamanla tükenmesi ihtimalini düşünerek iki farklı alışveriş seçeneğini araştırdık. Galeri içerisinde ondan fazla markanın bir çok çeşidi ve indirimli pardesü/ kap modellerini bulabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış bu listedeki ürünlerin en pahalı normal fiyatları ile 320 TL ‘ yi bulmaktadır. Ancak buradaki indirimli fiyatlar ile en pahalı ürün 190 TL olarak belirlenmiştir. Alışveriş seçeneği olarak isterseniz e-tesettur.com.tr online alışverişi veya her üründe belirtilen markanın mağazasını ziyaret ederek bu fırsatları kaçırmamış olabilirsiniz. Hazırlanan galeride markaların yeni sezon ürünleri yer almaktadır. Bazı moda sitelerinde olduğu gibi rasgele görseller eklenmemiştir. Bu konuda güvenilir siteleri her zaman için tercih etmeye çalışın. Kaynak belirtmeyen siteleri çok fazla kaale almayın.

Sizler için hazırlanmış galerimizde Ala London , Aramiss , Deniz Akdağ , Doque , Eftandise , Esra Betül , Hatunca , Hurisma , İklim , İşbilir , Kayra , Manttocu , Mileny , Özşirin , Puanne , Sedef , Tuğba ve Yağmur markasının ürünlerini titizlikle inceledik. İşte sizler için seçtiğimiz modeller…

Not: Moda siteleri içerisinde sezonun en kapsamlı incelemesidir. Ek olarak inceleme istediğiniz markaları yorum ile bize ulaştırın.


Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. Selma dedi ki:

    Müthiş

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain