Yeni Dantel Modelleri

Sizlere bu konuda sunacağımız resimler ayrı ayrı konulara bağlı olup , bir çok değişik , ve içermektedir. Beğendiğiniz herhangi bir dantel resmine tıkladığınızda onunla ilgili konuya giriş yapacaksınız. Galeri açıldığında Galeri Ana Sayfası butonuna tıkladığınızda resmin bulunduğu konuya ve açıklamasına ulaşabilirsiniz. burada beğendiğiniz dantel modellerini sağ tuşa tıklayarak yeni sekmede açarsanız değişik değişik bir çok dantel modeline ulaşma şansınız olur. , , ve daha bir çok dantel modeline buradan ulaşabilirsiniz. Çok geniş ve vakit alan bir çalışma olmuştur. Bu konuyu okuyan değerli takipçilerimizden ricam yorumlarınızla bizleri desteklemenizdir. İşte Yeni ve bir çok eşsiz

 

 

Bu konu Bayanlaraozel.com tarafımdan aylarca harcanan emekle oluşturulmuştur. Bu konuda alıntı yapacak kişilerin bu emeği göz önünde bulundurarak alıntı halinde sitemizi kaynak göstermeleri rica olunur.

Her gün yeni modeller eklenmeye devam edecektir. Bizleri takip ettiğin sürece yeni modelleri ilk siz görmüş olacaksınız.

Konuya gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sizlerde dilerseniz el işlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Bunun için info@bayanlaraozel.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin önde gelen kadın sitelerinden biri olarak ayrıca dantel satışlarında da hiç bir komisyon istemeksizin sizin el işlerinizi de sitemizde sergileyeceğiz.

Yeni örnekleri görebilmek için sitemizde bulunan dantel modelleri galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Yeni modeller belli periyotlarla eklenmektedir. Ayrıca dilerseniz ilerleyen bölümlerde sizlerinde örnekleri eklenecektir. Sitemizde birde dantel satışları bölümü aktif edilmiştir.


Toplam 9 Yorum Yapılmış.

 1. Leman dedi ki:

  Bir çoğunu ilk kez bu sitede gördüm. Diğer sitelerin aksine çok yeni ve güzeller.

 2. Tuğba Elçi dedi ki:

  Tek kelimeyle harika. Bu kadar örneği bir başlıkta bulmak benim için hazine oldu. Site editörlerine teşekkür ederim.

 3. Goncagül dedi ki:

  Bir kaç modeli satın almak istiyorum. Satış yapıyor musunuz?

 4. Feride dedi ki:

  Kızımın çeyizi için bazı örnekleri kullandım. Hakkınızı helal edin.

 5. Almina dedi ki:

  Bu konuda sizin sitenizden başkasını tanımıyorum. Mükemmel modeller seçip özenle yayınlıyorsunuz. Sizin gibi siteler hep olsun inşallah.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain