Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık elbise modelleri

Elbise modası takibini yakından gerçekleştiren ekibimiz bir çok önemli markanın koleksiyonlarını inceledikten sonra size dönemin trendlerini yansıtan elbiselerden oluşan bir galeri hazırladı.

En çok merak edilen konu genelde renkler oluyor. Yazlık tasarımlarda geçmişten günümüze değişmeyen bir özellik varsa o da yaz ayları için canlı renklerin moda olmasıdır. Geçtiğimiz sene neon renklerin ciddi bir hakimiyet kurduğunu görmüştük. Bu sene içerisinde de pastel tonlar bir hayli trend olsa da bunun dışında canlı bir çok renk tercih edilebilir.

Desenli elbise düşünenlerin vazgeçmeyeceği desenlerin başında yine çiçekli tasarımlar yer alıyor. Çiçekli elbise modelleri tasarımcılar tarafından bu sene en çok üretilen modelleri oluşturuyor. Yazlık alışverişlerinizde desenli elbiseler tercih ediyorsanız mutlaka bu detayı dikkate alın. Genelde de bir çok kadın çiçekli modellere ilgi duyuyor.

Genelde moda sitelerinin gözden kaçırdığı önemli detaylardan biri ise asimetrik detaylardır. Asimetrik elbise modelleri her çok şık bir görüntüye kavuşmanıza sebep olabilir. Bu detaylarla ilgili moda dergilerinde fazla bilgi yer almıyor. Ancak sitemizde bununla ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son olarak size salaş modellere biraz daha fazla ağırlık vermenizi tavsiye ediyoruz. Daha önce salaş modeller için kiloyu belli etmemek için kullanıldığı yönünde bilgiler veriliyordu. Ancak zayıf hanımlarda da salaş modellerin bir hayli güzel göründüğünü görebiliyoruz. Tercihlerinizi salaş modellerden yana kullanırsanız trendleri yakalamış olabilirsiniz. Zaten bir çok önemli marka da ürünlerini buna uygun çıkarıyor. Resimlerde çok daha detaylı olarak gözlemleme şansınız olacak.

Galerimize geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan pencerede rahatlıkla tur atabilirsiniz. Ayrıca resimleri de büyütmüş olacaksınız.

Sitemizde moda ile ilgili bilgilere anında ulaşabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain