Welch Steel Küpe Modelleri ve Fiyatları

Welch Steel küpe modelleri

Yeni sezonun trendlerini taşıyan küpe modellerini araştıranlara güzel haberlerimiz var. Welch Steel yaptığı indirimler ve harika tasarımları ile kendinden sıkça söz ettireceğe benziyor. Bugün sizlere küpe trendi hakkında bilgiler verirken Welch Steel küpe modellerinin de görüntülerini sunacağız. Ürünleri detaylı inceleyerek fiyatlarını da araştırmış olacağız.

Son dönemlerde büyük küpelerin bir hayli yaygın olduğunu görebiliyoruz. Bir çok arkadaşınızda veya sokakta gezerken bir çok kadının bu büyük küpeleri tercih ettiğini görebiliyoruz. Oval , kare veya dikdörtgen olmasından ziyade büyük olması temel faktör olarak görülüyor. Bunun nedeni üreticilerin ve tasarımcıların dönemin trendini bu yönde belirlemesi. Vintage modasının bu yıl içerisinde etkisini kaybedeceği söylense de bu yazıda vintage rüzgarlarının hakimiyeti ile geçirdik. Sonuç olarak 80 ve 90’ların küpe tarzı hayatımıza entegre oldu.

Welch Steel indirim haberlerinin yanı sıra aslında dönemin küpe modası hakkında da bilgi sahibi oluyoruz. Bu nedenle bir çok indirim olmasına rağmen Welch Steel markasını tercih ettik. Birazda indirimlerden bahsedelim. Fiyatları 169 TL ‘ ye kadar çıkan küpeler şu sıralar 35 TL ile 15 TL arasında satışa sunuluyor. Bu muhteşem fiyatlardan yararlanabilmek için çok fazla vaktiniz yok. Markafoni.com sitesine özel olduğunu düşündüğümüz bu fiyatları bahsi geçen sitede değerlendirebilirsiniz. Üst düzey kaliteye ve tasarıma sahip olan bu ürünleri çok daha yakından incelemek isterseniz galerimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Böylece modelleri büyük boy görebileceksiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel olarak bir çok indirimden yararlanabilirsiniz. Yeni indirim konularında görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain