Türkiye’nin Gururu Sarar’dan Eşarp Modelleri

Abdurrahman Sarar tarafından on üç metrekarelik terzi dükkanı ile temelleri atılan marka bugün Eskişehir’de üç yüz elli beş bin metrekarelik fabrikası ile hazır giyim sektöründe sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Beş binden fazla çalışanı olan Sarar’ın yüz elliden fazla perakende mağazası, altı yüzden fazla da satış noktası bulunmaktadır. Gerçekleştirilmesi güç bu bilgilerden sonra kalitesinden bahsetmeye gerek yoktur diye düşünüyorum.

Bu konumuzda yukarıdaki bilgiler ışığında Türkiye’nin gurur duyduğu bir marka ilan ettiğimiz Sarar’ın eşarp modellerini paylaşacağız. modelleri ile tesettür giyime modern bir hava katarak tesettürlü hanımların da toplumdaki değerine değer katmaktadır.

sizlere belki pahalı gelecektir ama bu kaliteye doğrultusunda bence makul. Zaten herkes Sarar eşarplarını alabilseydi bir anlamı kalmazdı.

Farklı olmayı seven hanımlar için de fiyatların sorun olacağını düşünmüyorum ama sizlere güzel bir tüyomuz var. Modanisa, tesetturmarka gibi sitelere tıklayıp ara ara takip ederseniz, Sarar kampanyası yakalayıp eşarpları çok çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain