Tozlu Giyim Tulum Modelleri ve Fiyatları

Sizlere uzun süredir kampanyalarından bahsedemiyorum. Tek fiyat uygulaması başlattıkları için 34 tl ‘den 19,90 Tl ye düşen fiyatlarla satışını yapıyorlar. Sizin için modellerden bir kaç örnek seçtik. Hangi tulumu seçerseniz seçin 19,90 TL olduğunu bir kere daha hatırlatmak isterim. Ürünleri alabilmek için Mağazaları veya resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. İşte ürünlerden bazı örnekler.

Tozlu Giyim tulum modelleri

Bu arada uygulaması içerisinde daha bir çok farklı modeli de bulabilirsiniz. Şık de yine sabit fiyatlarla satılmaktadır.


Toplam 3 Yorum Yapılmış.

  1. İsim Soyisim / Lakap dedi ki:

    Lütfen fiyatlarını bildirin

  2. deniz ceren dedi ki:

    çok pahallı

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain