Tergan Yeni sezon çanta modelleri

Sektörün gizli yıldızı dedim çünkü Tergan markası çok bilinen bir marka değil. Aslında çok bilinen bir marka değil tabiri biraz yanlış kaçacak fakat açıklamaya çalışacağım. Tergan’ın müşterisi bellidir. Misal örnek veriyorum pantolon alacaksınız çıkarsınız bir alış veriş merkezine gidersiniz kafanızda üç-beş marka vardır onlarının mağazalarına girersiniz ve en beğendiğiniz modeli satın alırsınız. Tergan’da ise durum çok farklı. Pantolan mu alacaksınız Tergan’a, ayakkabı mı alacaksınız Tergan’a, çanta modellerinden bir kaçına mı bakacaksınız yine Tergan’a. Yani sabit bir müşteri kitlesi vardır ve bütün her şeyini Tergan’dan alır. Umarım başlıkta neden öyle bir tabir kullandığımı anlatabilmişimdir.

Tergan, 1972 yılından bugüne siz değerli müdavimlerine otuz iki mağazası ve cornerları ile hizmet etmektedir.

Tergan çanta fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız Tergan shop sitesinden öğrenebilirsiniz. Şayet fiyatları biraz pahalı bulursanız modagram, markafoni gibi kampanya alış veriş sitelerini takip ederek Tergan kampanyası yakalayabilirsiniz. Hatta girip şimdi bakın, belki de Tergan kampanyası vardır kim bilir.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Haftanın Kadını


Nicki Mimaj

Genel Bilgiler
Doğum adı Onika Tanya Maraj
Doğum 8 Aralık 1982 (31 yaşında)[1] Saint James, Port of Spain,Trinidad ve Tobago
Köken Jamaica, Queens, New York City,New York, ABD
Tarzlar Hip hop · R&B · pop
Meslekler Rapçi · şarkıcı · söz yazarı
Çalgılar Vokaller
Etkin yılları 2004–günümüz
Plak şirketi Cash Money, Young Money,Republic
İlişkili hareketler Young Money, Lil Wayne, DrakeJessie J, Ariana Grande
Resmî sitesi mypinkfriday.com

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain