Sökülerek Örülen Şapka Modeli Yapılışı

sökülerek örülen bere modeli

Kışın bizim vazgeçilmez aksesuarlarımızdan.Sıcak tutması yanı sıra çok da hoş bir görünüm oluyor aslında.Her kış da farklı ve çıkıyor.bazılarına yetişmek zor oluyor aslında.

Örgüyü çok fazla bilmeyen birinin bile çok rahat yapabileceği bir model anlatacağım şimdi sizlere.Doğrusu ben bu modele bayıldım ve yarın ilk işim kalın bir ip alıp bunu başlamak ve bitirmek olacak.

:

Kalın bir iple 35 ilmek atarak şapkamıza başlıyoruz ve ipimiz bitene kadar haraşo örüyoruz.Daha sonra ilk 8 ilmeği normal kesiyor diğer kalan ilmekleri 1 alıp 1 bırakarak son sırayı tamamlıyoruz.Boşta kalan ilmekleri tamamen söktükten sonra ucunu büzüştürüp şapkamızı tamamlıyoruz.Eğer istenirse ucuna ponpon ya da düğme gibi aksesuar da eklenebilir.İşte bu kadar basit ..Şimdiden kolay gelsin…

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain