Siyah Elbise Kombinleri İle Sadeliği Yansıtacaksınız

Bayanlar düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde giyimlerine daha çok dikkat ederler. Genel olarak elbise modellerini ve abiye modellerini tercih eden bayanların büyük çoğunluğu da giyeceği kıyafetin siyah renk olmasına önem gösterir. hem bazı açıkları kapatır, hem olgun gösterir hem de çok fazla göze bakmaz. Bir başka nedeni ise siyah nin çok bol olmasıdır.


Siyah elbiseler bir çok şeyle kombin edilebilir. Siyahın başka tonları, gri ve lacivert renkler hariç istediğiniz renkte şalı, topuklu ayakkabıyı, babeti veya hırkayı siyah elbiseler ile kombin edebilirsiniz. Ayrıca bilinenin aksiye siyah elbise modelleri kilolu değil zayıf gösterir. Bu denli tercih edilmesinin bir başka nedeni de bazı hanımların cıvıl cıvıl renkleri sevmemesinden ötürü sadeliği tercih etmeleridir.

Siyah elbise fiyatlarına gelirsek olay tamamen sizin tercihinize kalıyor. Elbiseyi hangi markadan almak istediğinize göre, ayırdığınız bütçeye göre değişmekle beraber genellikle 100 lira civarında. İndirimli fiyatlar için marka
foni, trendyol gibi sitelere tıklayıp istediğiniz markanın kampanyasını inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain