Siyah Abiye Modelleri

2015 Siyah Abiye

Siyah bir çok açıdan özel davetlerin tartışılmaz en çok tercih edilen rengi oluyor. Abiye seçimlerinde takip ettiğimiz bir çok ödül töreninde ünlülerin seçimleri genelde siyahtan yana oluyor. Bir çok kişi siyahın sadece fazla kiloların saklanması için kullanıldığını düşünüyor. Ancak bu doğru bir bakış açısı olmasına rağmen yeterli değil. Siyah tercih etmenin bir çok sebebi olabilir.

Geçtiğimiz sene abiyelerde tül detayı ile en iyi uyumu siyah renk göstermişti. Birde bu sezon içerisinde de hala yaygın olan taş detaylarını en belirgin kılan renkte siyah olduğundan bir çok ünlü siyah abiyelerden vazgeçemiyor. Elbette bunun içinde birde alınan ufak fazlalık kiloları saklamak da var. Zerafetin ve olgun tarzın rengi olarak gösterilebilir. Özellikle taziyelerde de siyah renk seçilmesi bir hayli yaygın. Siyah abiye seçimi için bir başka neden ise ten rengidir. Özellikle beyaz tenlilere çok yakışan bir renk olduğunu bir çok modacı yazılarında açıklamıştı.

Sizin için seçtiğimiz siyah abiye modelleri arasında bir çoğu ünlü tasarımcılara aittir. Bunun dışında önemli markaların koleksiyonlarını da inceleyerek bir çok örnek sunmaya çalıştık. Bunları sitemizden doğrudan temin edemezsiniz. Bir çoğunu örnek olarak değerlendirip dönemin trendlerine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Siyah Abiye Modelleri

Siyah abiyeler konusunda bir çok önemli örneği sizinle paylaştık. Yeni konularımızda yeniden görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Etiketler:

Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. İsim Soyisim / Lakap dedi ki:

    Yorum..

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain