Silk&Cashmere Bluz Modelleri ve Fiyatları

Silk&Cashmere bluz modelleri

Lüks giyinmeyi sevenlere önereceğimiz markalardan biri de  olacak. Bu konu içerisinde sizlere bluz modelleri hakkında bilgiler sunacağız. İlerleyen dönemlerde ise isteğiniz doğrultusunda  ürünlerini diğer alanlarda da analiz edeceğiz.

Her sezon şıklığı ile giyim dünyasının vazgeçilmezleri arasında olan Silk&Cashmere bir çoğumuza göre pahalı. Bunun değerlendirmesi iki şekilde olabilir. Bütçemize göre ve kalitesine göre. Şayet bütçeyi ele alırsak herkes kendine göre yorum getirebilir. Ancak kaliteye göre değerlendirildiğinde fiyatın az olduğu bile rahatlıkla söylenebilir.  incelememize bu sefer materyal konusunda araştırmalarımızla başlıyoruz. %98 ipek %2 spandex kullanılarak üretilmiştir. Yüksek materyal kalitesinin gösterdiği gibi genelde bu standartta pek bluz bulunamıyor. Fiyatlar konusunda ise güzel haberlerimiz var. 369 TL ile 159 TL arasında değişen rakamlarla ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Fiyat aralığının değişmesinde kuşkusuz ürün kalitesi etkin rol oynuyor. Silk&Cashmere mağazaları dışında online alışveriş seçeneği olarak morhipo.com sitesini tavsiye edebiliriz. Galeride göreceğiniz ürünleri Morhipo sitesinde bulmanız mümkün.

Silk&Cashmere bu sezon genellikle düz modellere yer vermiş. Genel anlamda tarzını pek bozmadan klasik modellerle satışlarına devam ediyor. Ancak renk konusunda çok daha canlı seçimler yapılabiliyor. Silk&Cashmere ile hemen hemen her renkte bluz sahibi olabilirsiniz. Gerek kalite , gerekse fiyat anlamında yeterli bilgiyi sizlere sunduk. Şimdi dilerseniz modelleri görüntüleyeceğimiz galerimize geçiş yapalım. Ayrıca sizinde yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.  Silk&Cashmere bluz modelleri galerimiz sizlerle.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain