Serdar Zambak ”Sen” Röportajı

Serdar Zambak

Fantezi Pop müziğin yeni isimlerden ile bir yıldır üzerinde çalıştığı “Sen” albümüne ve kendine dair bir röportaj gerçekleştirdik.

*Öncelikle albümün hayırlı olsun diyerek başlamak istiyorum. Bize kısaca kendinden bahseder misin?

• Çok teşekkür ederim, 1978 Balıkesir- sındırgı doğumluyum, ilk orta ve lise eğitimimi ayvalıkta tamamladım, Anadolu üniversitesi- işletme mezunuyum.

*Albümde ilk dikkatimi çeken albüm adında bir şarkı olmaması. Peki albüm adının “Sen” olmasının belli bir anlamı var mı?

• Albüm adını sen koyduk bunun sebebi şarkıların tamamen onu : yani sevgiliyi anlatmasıydı

*Birazda albümden bahsedelim. Albümde kimlerle çalıştın? Bide çıkış parçan “İstanbul Kızı” ndan biraz bahsede bilir misin?

• Albümde 2 şarkının söz ve müziği bana ait, aranjeleri albümde 3 şarkısı olan sevgili töre Cengiz yaptı, ayrıca sözleri Şükrü Yetimoğlu müziği Ömür Gençel e ait olan bir şarkımız var, enstürmanlarda ise Bülent altınbaş, İlker Tekyaygil , Ali yılmaz gibi usta isimlerle çalıştık, mix-masteringi Suat Durmuş yaptı, albüm sekiz müzik yapım etiketiyle dijital platformlarda çıkış yaptı..çıkış şarkımız hareketli olsun istedik ve ilk klipte bu parçaya geldi, klip yönetmenliğini sevgili Güner Metinkale yaptı şarkının söz ve müziği bana ait..

*İlk klip İstanbul Kızı’na geldi.Başka bir şarkıya klip çekmeyi düşünüyor musun, bu slow bir parça mı olacak?

• İlk klip İstanbul kızı evet ama ikinci klibimizde hazır oda albümde şu sıralar oldukça dikkat Şu an sahne aldığım bir yer yok albüm seçimlerden hemen önce çıktı ve biz albüm tanıtımına daha yeni başladık diyebilirim

*Şu an sahne aldığın bir yer var mı , ileride yapmayı planladığın belli projelerin var mı?

.Şu sıralar oldukça yoğun televizyon ve radyo programları ağırlıklı devam ediyor ama sahne çalışması her an olabilir görüşmelerimiz var. Albümü olabildiğince çok müzikseverle paylaşmak istiyorum ve tüm şarkılara klip..en yakın proje bu şimdilik..

*Sosyal ağlarla iletişimin nasıl, yakından takip eder misin? Varsa sosyal ağ hesaplarının adreslerini bizlerle paylaşır mısın?

• Evet sosyal ağlar hayatımızın en önemli parçalarından biri sanırım son zamanlarda özellikle..yakından takip ediyorum kesinlikle..bana ulaşmak isteyenler :

facebook /serdarzambakofficial

twitter /serdarzambak

www.serdarzambak.com, ve www.sekizmuzik.com adreslerinden ulaşabilirler…bu arada albümü indirmek , şarkıları dinlemek isteyen müzikseverler i tunes/serdarzambak, deezer/serdarzambak adreslerinden indirebilirler…

*Bize biraz da günlük hayatında neler yaptığını anlatır mısın? Sporla ve modayla aran nasıl?

• Günlük hayat oldukça rutin aslında farklı şeyler yapmayı severim ama her zaman fırsat olmuyor, doğayı çok severim yeşili , maviyi özellikle denizi, yüzmeyi seviyorum ama havuz değil deniz, moda konusunda çok yakın takipçi olduğum söylenemez ama şık ve rahat olmaya özen gösteririm..

*Müzikle uğraşmasaydın hangi mesleği tercih ederdin? En büyük idealin nedir?

Müzikle uğraşmasaydım? bilemiyorum aslında ilginç bir şeyler yapmak isterdim müzik gibi yani, sevgiyle bağlı olacağım beni sıkmayan bir meslek, içinde biraz macera barındıran, Türkiye’de pek yok ama belki özel dedektiflik olabilirdi, maceradan maceraya koşmak…

*Son olarak takipçilerine ve www.bayanlaraozel.com ailesine söylemek istediğin şeyler var mı? Bize zaman ayırdığın çok teşekkür ederiz.Yeni projelerinde tekrardan buluşmak dileğiyle..
Sevgiyle kal..

• Ben çok teşekkür ederim bu güzel sohbet için, Herkese sevgi saygı ve selamlarımla..müziği asla hayatlarından çıkarmasınlar diyorum, umarım tekrar görüşürüz, bende sizlerin başarılarınızın devamını diliyorum..sevgilerimle

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain