Sektörün Ekolu Ekol Giyim’den Etek Modelleri

Kurulduğu günden bugüne kendine önem verip giyimine dikkat eden hanımların beğenisini kazanan Giyim, adına yakışır bir performans sergileyerek yıllık üç yüz bin parçalık üretim kapasitesine ulaşmıştır. Türkiye’de üç yüz satış noktası ve mağazalarıyla siz hanımların gereksinimlerini karşılamaya çalışan Ekol Giyim’in gelecekteki hedeflerinden birisi de dünya giyim sektörüne açılmak ve Ekol markasını uluslararası bir marka haline getirmektir.

Ekol Şifon Etek

Böylesine iyi bir markanın ürünlerini sitemize eklemesek çok büyük bir yanlış yapmış olurduk. Çünkü Ekol Giyim, giyimine önem veren hanımların merak ettiği, ürünlerini incelemek istediği bir marka. Bu konumuzda Ekol Giyim ni sizlerin beğenisine sunuyoruz. Şayet sitemize eklenmesini istediğiniz başka markalar var ise, bizimle yorum kısmından irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bir çok markanın ürünlerinin bulunduğunu hatırlatmakta da fayda görüyoruz.

Ekol puanlı uzun etek

Ekol Giyim etek fiyatları ise markanın kalitesini ve namını göz önüne alarak değerlendirdiğimizde gayet makul. Yine de kampanya fiyatlarını öğrenmek isterseniz zidaya, markafoni, trendyol gibi sitelere tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Ekol Kurdele Kemerli Etek

Ekol etek modelleri

Ekol Dantel Güpürlü Etek

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain