Sedef Tesettür Etek Modelleri

sedef giyim tesettür etekler

Tesettür Giyim konusunda sizlere yararlı paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Daha önce koleksiyonunu paylaştığımız için bu sefer paylaşımı yapacağız.

içerisinde çok değişik modellerde var. Sizin tarzınızı yansıtacak bir etek bulabileceğinizi düşünüyoruz. Birde güzel indirimler başlayınca bu konuyu açmadan edemedik. Fiyatlar hepimiz için önemli. O nedenle ilk olarak fiyatlara bakalım. 49 ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Bu fiyatlar tabiki indirimli fiyatları. Bu fırsatı değerlendirmek gerekiyor. Modanisa sitesinde gördüğümüz için alışveriş düşünenler fırsatı değerlendirebilir. Ancak tabiki firmanın kendi mağazası veya başka online sitelerde tercih edilebilir. Bizim için bulduğumuz siteyi önermek daha doğru. Sonuç itibariyle o ürünü beğendiyseniz en makul şekilde almanız bizi çok daha mutlu eder.

Gelelim modellerdeki ayrıntılara. Kumaş olarak %90 polyester %10 viskon kullanılmış. Tercih ederken bunları da göz ardı etmeyin. Hani fiyatı anlattın , modelleri gösterdin ama kalitesi nasıl demeyin 🙂 Sizler için en doğru analizleri yapmaya her zaman devam edeceğiz.

Şimdi sizler için seçtiğimiz bazı modelleri inceleyeceğiz. Tabi aslında önerebileceğimiz daha çok model var. Ancak içlerinde en beğendiklerimizi seçmek zorundayız. Sizlerde dilediğiniz etek için yorum yapabilirsiniz. Detaylı inceleme yapabilmek için ilk resme tıklayın. Ardından galeride tuşları kullanarak gezebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain