Şapka Modelleri

Şapka modası

Yaz aylarında sıcaktan , kış aylarında soğuktan korunmak için uzmanlar şapka öneriyorlar. Bizde hem sağlığımızı düşünüp hem de şık olmanın yollarını araştırıyoruz. Birbirinden güzel şapkalar ile bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Her alanda olduğu gibi şapka alanında da trend olan tarzlar var. Hep birlikte konu içerisinde bu trendleri yakından takip edeceğiz.

Şapka modellerini yazlık ve kışlık olarak değerlendirmek gerekiyor. Ancak bu değerlendirmeden önce dikkat edilmesi gereken bir kaç hususa değineceğiz. Şapka seçimlerinizde yazlık veya kışlık ne zaman olursa olsun çok sıkan modelleri tercih etmeyin. Saçlarınıza büyük zarar vereceği gibi şeklini de bozacaktır. Mümkün olduğunca at kuyruğu veya örgü saç modelleri tercih edin. Şapkayı çıkarmak zorunda kaldığınızda saçınız bozulmamış olacaktır. Öbür türlü ise darmadağın bir saç bulacaksınız. Kalitesi açısından sentetik oranı az olan modeller tercih edin. Ayrıca saçlarınızın hava almasını sağlayacak modeller öncelikli hedefiniz olsun. Şapka almadan önce dikkat edilecek altın kuralların ardından önereceğimiz modellere geçme zamanı geldi.

Şapka seçiminize göre sizi olgun veya genç gösterecektir. Vintage modasının etkisi şapkalarda net bir şekilde görünüyor. 70 ve 80 ‘lerin tarzı şapka modası üzerinde ağır basıyor. Sizin için seçtiğimiz vintage tarzı şapkalar ile devam edelim.

Vintage Şapka Modelleri

2014 şapka modası ilginç şapka modelleri
Vintage şapka modelleri Vintage tarzı şapka modelleri Yazlık şapka

Yazlık Şapka Modelleri

2015 yazlık şapka modelleri genç kız şapka modelleri yazlık şapka modası yazlık şapka modelleri yazlık şapkalar yeni yazlık şapka modelleri

Yazlık şapkalar için genellikle büyük modelleri sizlere tavsiye ediyoruz. Yine konu başında şapka seçerken tercih edilmesi gerekenleri örneklerde rahatlıkla görebilirsiniz. Yazlık şapkalar için ekseriyetle açık renkler tercih etmeniz size modaya daha uygun gösterecektir. Kombin için gerekli olan genellikle açık renkte şapkalar olacaktır.

Kışlık Şapka Modelleri

kışlık şapka modası kışlık şapka modelleri kışlık şapka trendi kışlık şapka Kışlık şapkalar

Kışlık şapkalar içinde seçtiğimiz modelleri örnek olarak sizlerle paylaştık. Özellikle kışlık şapkalarda Taylor Swift etkisi tartışılmaz bir gerçek.

Şapka Kombinleri

en güzel şapka kombinleri şapka kombinleri kış şapka kombinleri şapka kombin önerileri şapka kombin şapka kombinleme yazlık şapka kombinleri

Şapka kombinleri konusunda önerilerimizin ardından konumuzu noktalandırıyoruz. Sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain