Şal bağlama yöntemleri ve teknikleri

Bayanların omuzlarını ve başlarını örtmeleri için kullandıkları örtüye şal denir. Farklı şal bağlama şekilleri vardır. Birbirinden farklı olduğundan bayanlar bu konuda çok şanslıdırlar. Bayanlar çeşitli kullanabilirler. için başınıza aldığınız şalın uzun kısmını tutarak başınıza alıyorsunuz şalı ucu görünmeyecek bir şekilde kısa olan kısmı boynunuzun altına tutturup uzun ucu topuza doğru çıkarıyorsunuz. Ucunu da omuza doğru attıktan sonra şalın tepesine toplu iğnenizi takıyorsunuz.

Bir diğer şal bağlama tekniği ise şalın iki ucunu eşit olarak boynunuza doladıktan sonra , şalın başınıza aldığınız uçla boynun kenarında buluşturup bir bağlıyorsunuz..

Şal bağlama modeli olarak şalın iki ucunu eşit bir şekilde bıraktıntan sonra boynunuzun arka tarafına düğümlüyorsunuz.

Şal Bağlama Yöntemleri Video


Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. […] de fırsat tanıyor. Abiye türban modelleri ve Bayan giyimin vazgeçilmez aksesuarı olan şal bağlama gibi pek çok konu başlığı detaylı olarak bulunmakta. Tesettürlü abiye modellerinden en son […]

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain