Saç Lastikleri İle Evde Saç Nasıl Düzleştirilir?

Saç Tokası İle Saç Düzleştirme

Saç tokası ile saç düzleştirme denince biraz akla yatsa da çok zahmetli ve kalıcı olmayacağı düşünülüyor. Aslında bunların aksine pratik ve uzun ömürlü saç düzleştirme gerçekleştirilebilir. Hemde zararlı uygulamalardan ziyade zararsız ve güvenilir olacaktır.

Açıkçası bu uygulamayı ilk duyduğumuzda pek inanmadık. Gerçek olup olmadığını verilen uygulama tarifini test ederek başladık. yukarıda bir örneğini de görebilirsiniz.

Kadınlar kulübünde yer alan haberi alıntı yaparak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Siz de düz saçlara sahip olmak isteyenlerden misiniz? Saç lastiği ile kolay saç düzleştirme yöntemi makalemizde evde saç düzleştirme yönteminin doğal bir yolunu gösterdik.
Bu işlemi uygulamadan 1 gece önce saçınızı yıkayın, böylece saçlarınız temiz ve şekil alması kolay bir hale gelecektir.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (1)

Saçınızı kurutmak için kurutma makine kullanmayın, yalnızca havluyla saçın fazla suyunu alın, saçınız hafif yaş olarak kalmalı.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (2)

Bijutericiden saçınızın uzunluğu ve gürlüğüne göre 20-50 tane arası elastik saç bantı alın. Saçınıza zarar vermemek için lastik olanları değil, kumaş kaplı bantları tercih edin.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (3)

Saçınız 2-4 eşit parçaya ayırın. Saçınız azsa 2’ye ayırmanız kafi, gürse 4’e ayırın.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (4)

Kulağınızın altından at kuyruğu toplar gibi saça bant takın, aralıklarla bantı takmaya devam edin.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (5)

Saçınızın diğer bölümüne de aynı işlemi uygulayın.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (6)

Saç lastiği ile saç düzleştirme işlemini geceden yapın ve bu şekilde uyuyun.sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (7)

Ertesi sabah düz saçlarla uyanacaksanız!sac_lastigi_ile_kolay_sac_duzlestirme (8)

İlk yaptığınızda elbette istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz fakat her gün bu yöntemi uygulayıp, zamanla düz saçlara sahip olabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Sizlere ilginizi çekebilecek bir konu daha sunmak istiyoruz.

Saç Düzleştirme Maskesi ( Doğal )

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain