Renkli Gelinlik Modelleri , Modası

Renkli gelinlikler

Gelinlik denince akla beyaz renk geliyor. Ancak son dönemlerde tasarımcılar gelinlik renkleri ile de oynamaya başladılar. Bir çok önemli koleksiyonda çeşitli renklerde gelinlikler görüyoruz. Bizde bu konu içerisinde bu gelinliklere yer vermek istedik. Hangilerinin tercih edeceği veya denemek isteyeceği bilinmez ama ilgi çekeceği kesin gibi görünüyor.

Burada gördüğünüz modellerin bir çoğu abiye veya nişanlık gibi gelebilir. Ancak burada gördüğünüz modellerin tamamı gelinlik olarak tasarlanmıştır. Tasarım konusunda her zaman olduğu gibi straplez modeller ön plana çıkıyor. Bu sene gelinliklerin vazgeçilmezi straplez detaylardır. aralarında öyle modeller var ki düğünde giymek yürek ister. Özellikle tatil bölgesinde bir kır düğünü için tasarlanmış bir gelinlikle devam edelim.

En ilginç gelinlik modelleri

Bir çoğunuza şaka gibi gelebilir. Ancak bu bir gelinlik. Açıkçası bunu ülkemizde düğününde giyecek biri olduğuna pek ihtimal vermiyoruz. Ancak marjinal seçimler için tasarlanmış özel bir model.

Renkli gelinlik modelleri

Çok abarttığımızı düşünenler için gerçekten şık bir model ile devam edelim. Ülkemiz içerisinde yaygın olmasa da böyle bir model karşısında içinizin gitmemesi ilginç olurdu. Yeni sezon için tasarlanmış renkli gelinliklerden bir tanesi ile daha devam ettik.

Daha fazlasını görmek isterseniz galerimize geçmenizi tavsiye ediyoruz. Birbirinden şık gelinlik modelleri galerimizde sizleri bekliyor. Modeller hakkında her zaman olduğu gibi yorumlarınızı bize ulaştırmayı ihmal etmeyin. Galeride modelleri büyük boy görebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain