Renk Körü ile “Minnettar” Röportajımız

renk körü grup resimleri

İlk önce ‘’ Aşk Yolu ‘’ albümü ve sonrasında Hakkı Bulut’un unutulmaz şarkısı ‘’Son Mektup’’ yorumları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşan ve son zamanların en iddialı rock gruplarından “” ile albüm habercisi olan son çalışması “Minnettar” ve kendilerine dair keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Bilinmeyen yönleri ve “Minnettar” ile ilgili sohbetimizi sonuna kadar okuyunca bana hak vereceksiniz…İşte o keyifli röportajımız :

– Öncelikle hayırlı olsun diyerek başlamak istiyorum. Bize kısaca grubunuzdan bahsedebilir misiniz?
Erman: 2005 yılında Fırat ve Serhat tarafından Ankara’da kurulan grup ardından gitarist arayışına girip Serkan Eles’i bünyesine kattı ardından da benim dahil olmamla şuan ki kadroyu oluşturduk. Grubun 2009 yılında çıkarttığı bir albümü ve 2011 yılında çıkarttığı single yayında. En son geçtiğimiz günlerde minnettar isimli single’ımızı yayınladık…

– “Aşk Yolu” albümünden sonra Hakkı Bulut’un “Son Mektup” yorumunuzla ciddi bir hayran kitlesine kavuştunuz. Bize biraz “Minnettar” den bahsede bilir misiniz, söz ve müziği kime ait?
Serkan: Minnettar’ın Söz ve Müziği aynı zamanda grubun vokali Serhat’a ait.. Albümde bizi en etkileyen parçaların başını çeken şarkıydı. o yüzden ilk ona klip çekmek istedik.

– “Minnettar”a alkol bağımlılığını anlatan sosyal içerikli bir video klip çekildi ayrıca oyunculardan destek de verilmiş klibe. Bu kimin fikriydi bize biraz klipten bahseder misiniz?
Fırat: Fikir Yönetmenimiz Hasan Kuyucu’ya ait… Fikri bize söylediğinde çok hoşumuza gitti, keza oyuncu arkadaşlarımızın da öyle. Klibi Eylül ve Ayberk’in mükemmel oyunculuğu da yükseltti ve ortaya bizim sonuna kadar arkasında durduğumuz, toplumsal mesajı olan güzel bir iş çıktı.

– “Minnettar” isimli single çalışmasına albüm habercisi diyebilir miyiz, yakın zamanda albüm çıkacak mı?
Serhat: Albümümüz tamamen hazır. Kesin tarih vermek doğru olmasa da minnettardan kısa bir süre sonra albümüz müzik marketlerdeki yerini alacaktır.

– Grup içerisinde ayrı fikirleri savunup karar veremediğiniz durumlar veya anlaşmazlıklar oluyor mu hiç?
Fırat: Grupta dördümüzünde farklı takımları tutması haricinde farklı düşüncelerimiz yok 🙂 Serkan Beşiktaş ,Serhat Galatasaray,Erman Fenerbahçe, ben de Trabzonsporluyum. Onun haricinde bize her yer Trabzon :))

– Grup içerisinde en şık giyinen ve modayı takip edeniniz kim?
Erman: Hepimizin kendine ait tarzları var ama şık giyinmek diyorsak Serhat diyebiliriz.

– Sahne veya klip çekimlerinde yaşadığınız ilginç bir olay var mı?
Serkan: Var ama anlatınca ilginç olmuyo o anı yaşamınız gerekiyor 🙂

– “Son Mektup” gibi yeni albümde de böyle eski bir şarkıyı yeni versiyonla okumak gibi bir düşünceniz var mı?
Fırat: Evet 1984 yılında bestelenmiş ‘Gecenin 3ü’ adlı Ernur Bilge bestesi bir şarkı var. İnternette fenomen olmuş ama bulunamayan bir şarkı. naptık ne ettik sahibine ulaştık. Ernur bey de bize çok sıcak davrandı ve şarkıyı bize hediye etti. O şarkı albümde olacak. Ernur bilgeye de burdan yine teşekkür edelim.

– Hayran ve takipçilerinizle sosyal ağlarda iletişiminiz nasıl? Bizimle sosyal ağ hesaplarınızın adreslerini paylaşır mısınız?
Serhat: O işlerle Fırat ilgileniyor. sosyal medyadaki gücümüz diyebiliriz , öte yandan adreslerimiz
Facebook.com/renkkoru
twitter.com/renkkoru

– İleri zamanlarda yapmayı düşündüğünüz planlarınız nelerdir, sizi yakın zamanlarda tv veya farklı projelerde görebilecek miyiz?
Serhat: Her zaman daha iyi işler çıkarmayı hedefleyen bir grubuz, grup içerisindeki anlaşmamız da çok iyi. Aynı ekip daha güzel işlere imza atmayı dinleyicilerimize daha çok ulaşmayı istiyoruz.

– Son olarak www.bayanlaraozel.com sitemiz hakkındaki düşünceleriniz ile takipçileriniz ve okuyucularımıza söylemek istediğiniz şeyler var mı?Bu keyifli sohbet ve bizlere ayırdığınız zaman için çok teşekkür ederim. Yeni projelerinizde tekrar buluşmak dileğiyle Sevgiyle kalın..!

Serkan: Biz teşekkür ederiz. Sağlıkla kalın…

renk körü

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain