Püsküllü Örgü Panço Yapılışı

püsküllü örgü panço yapılışı

Çok modern bir  örgü panço modeli ve yapılışı nı paylaşmak istiyorum sizlerle.Doğrusunu söylemek gerekirse ben bu modele bayıldım ve mutlaka deniycem denediğimde de sizlerle resimli olarak paylaşırım artık 🙂 İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu panço modeli haraşo ve düz olarak örülüp tamamlanması ise genelde her bayanın yapabileceği bir model olmasına yardımcı oluyor.Üstelik bütün olarak örülüyor.Şimdi bu na geçelim.Şimdiden size kolay gelsin..

Yapılışı: 5 numara misinalı şiş’ ile

130 ilmekle yakadan başlayın.8 sıra bir ters bir düz örün.Her beş ilmekte bir artırın.156 ilmek olunca 78’er ilmek olarak ikiye bölün. 78 ilmekten sonra 1 ilmek artırıp 1 ilmek düz örün, 1 artırıp 1 ilmek düz örün… Kalan 78 ilmeği ise düzörün. Her 78 sırada bir aynı işlemi tekrarlayarak pançonun ortasın daki çizgiyi; 22 sıra düz,22 sıra haraşo örerek enine desenleri elde edin.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain