Pınar Şems Elbise Modelleri ve Fiyatları

Pınar Şems Pınar Şems Elbise Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Giyim kategorimizde daha önce yer vermediğimiz çok kaliteli bir marka ile moda takibimize devam ediyoruz. Bayram öncesi Tesettür Elbise arayışlarına hız verenler için bir kaç önerimiz olacak. yüksek kaliteli elbise modelleri ile sizlere hitap ediyor. Bir başka bölümde harika abiyeleri hakkında bilgilerde vereceğiz. Ancak bu konumuzda elbise modellerini mercek altına alıyoruz.

İncelememize her zamanki gibi fiyatlar ile başlıyoruz. Pınar Şems fiyat olarak bir çok markanın üstünde satış yapıyor. Ancak ilerleyen bölümde fiyatların neden böyle olduğunu kalite analizinde anlayacağız. Fiyatlar 445 ile 195 TL arasında değişmektedir. Sizler için sınırlı sayıda önerimiz olacak. Çeşitli online satış sitelerinde markanın ürünlerinin satışını bulabilirsiniz.

Kalite analizimde ilk sırayı kumaş kalitesi alıyor. Aslında fiyatları belirleyen başlıca faktörlerden biri de bu. Bir çok markaya göre daha kaliteli kumaş tercih edilmiş. Moda takibi konusunda dönemin favori renklerinden zümrüt yeşili , pudra rengi gibi tercihler yapılmış. Buda siz moda tutkunlarını çekebilecek artı yönlerinden biri. Hoş , modern görünümü ile çok daha şık olmayı başarabilirsiniz. Tercihleriniz arasında bulunmasını tavsiye edebiliriz.

Resimleri detaylı inceleyebilmek için ilk resme tıklayarak galerimize geçiş yapın. Ayrıca yorumlarınızı model model yaparsanız bizi de mutlu etmiş olursunuz. Biz yeni ürünlerin araştırmasını yaparken sizde Pınar Şems markasının kaliteli elbiselerini inceleyebilirsiniz. Sizlere keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Arşivler


© 2012 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitemap Category Sitemap
Domain