Pierre Cardin Çanta Modelleri ve Fiyatları (indirimli)

Anneler gününün yaklaşması ile birlikte hediye arama çalışmaları hızlandı. Bizde sizler için en uygun hediyeleri araştırmaya devam ediyoruz. Hediye olarak çanta düşünenler için  Çanta Modelleri sizlere önerilerimizden biridir. Markafoni sitesitesin açılan indirimli butik üzerine  ürünlerini paylaşmaya karar verdik. Kalitesi tartışılmaz olan bu kalite çantaların arasından sizler için bir kaç indirimli model seçtik.

pierre cardin çanta modelleri

Bu güzel çantalar 150 TL gibi bir rakama satılıyor. Normal satış fiyatı 300 TL’dir. Bir kaç modele daha bakalım.

pierre cardin çanta

Biraz daha farklı bu modellerde üsttekilerle aynı fiyata satılmaktadır. Bizim size önereceklerimiz bunlar. Tabiki çok daha fazlasını Markafoni sitesinde acele ederseniz bulabilirsiniz. Yeni ürün tanıtımlarında yine sizlerle olana dek hoşçakalın.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain