Perspective Takı Modelleri

Perspective Takı Modelleri

Daha önce de Perspective ile ilgili ürün analizleri gerçekleştirmiştik. Büyük beğeni toplayan marka son günlerde ciddi reklam çalışması ve indirimler gerçekleştiriyor. Yakın zamanda bir çok ürününü mercek altına alacağız. İlk olarak Perspective kolye ve küpelerinden bahsetmek lazım. Son dönemlerin trendlerine uygun tasarımlardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar kimi moda yorumcuları büyük küpe ve kolyelerin 2014 ‘de kaldığını iddia etse de bu sezon içerisinde önemli defilelerde hala izlerini görüyoruz. Zaten yayınlayacağımız galeride bir çok farklı tasarım ile büyük küçük beğeninize göre çok fazla seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz.

Elbette bizi en çok ilgilendiren genelde fiyatlar oluyor. Normalde 120 TL ‘ye kadar çıkan bu butiğin şu an fiyatları 60 TL ile 15 TL arasında değişiyor. Yakın zamanda etnik modellerin hayatımızın içerisine gireceğini söylemiştik. Bununla ilgili bazı elbise modellerini de paylaşmıştık. Bunları kombinlemek için çok şık kolyeleri bu galeride bulabilirsiniz. 2015 yılının yazında etnik detayların çok daha fazla ön plana çıkacağını göreceğiz. Dilerseniz şimdi sizin için seçtiğimiz bir kaç modele galerimizde hep birlikte göz atalım. Modellerin daha büyük boy görüntülenmesi için ilginizi çeken modele tıklayın. Açılan resim tam boy olarak görüntülenecektir.

Perspective Takı Modelleri

Perspective mağazaları veya online satış sitesi olan perspective.com.tr ‘den ürünleri temin edebilirsiniz. Sitemizde bu ürünlerin herhangi bir satışı yapılmamaktadır. Bu konu Perspective markasının yeni ürünlerini ve indirimlerini duyurmak için açılmıştır. Yeni indirim haberlerimizde görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain