Özcan Deniz yeni sevgilisi oyuncu Ayça Kuru ile yakalandı

Özcan Denizin yeni sevgilisi

’in yeni sevgilisinin oyuncu olduğu ortaya çıktı. Sevgilisiyle birlikte havalimanında görüntülenen ile aşk yaşadığı iddialarına yanıt vermek istemeyen Kuru, diziyle ilgili gazetecilerin sorularına ‘İnşallah’ demekle yetindi.

Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam‘ adlı dizide rol alacağı medyaya yansıyan Özcan Deniz’in sevgilisi Ayça Kuru’nun da aynı dizide oynayacağı öğrenildi. Deniz’le aşk yaşadığı iddialarına yanıt vermek istemeyen Ayça Kuru, diziyle ilgili sorularımıza ‘İnşallah’ demekle yetindi.

25 yaşındaki İzmirli Ayça Kuru’nun Mehmet Ali Erbil’le yasak aşk yaşadığı, Tuğba Coşkun’un bu ilişkiyi öğrenmesi üzerine boşanma davası açtığı iddia edilmişti. Kuru daha sonra Neşe Erberk’in kardeşi Cengiz Erberk’le birlikte olmuş. Erberk, Kuru için 12 yıllık eşi Sevcan Zabit’ten boşanmıştı.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Haftanın Kadını


Nicki Mimaj

Genel Bilgiler
Doğum adı Onika Tanya Maraj
Doğum 8 Aralık 1982 (31 yaşında)[1] Saint James, Port of Spain,Trinidad ve Tobago
Köken Jamaica, Queens, New York City,New York, ABD
Tarzlar Hip hop · R&B · pop
Meslekler Rapçi · şarkıcı · söz yazarı
Çalgılar Vokaller
Etkin yılları 2004–günümüz
Plak şirketi Cash Money, Young Money,Republic
İlişkili hareketler Young Money, Lil Wayne, DrakeJessie J, Ariana Grande
Resmî sitesi mypinkfriday.com

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain