Oversized Palto Modelleri , Modası

Kaliteli Oversized Palto Modelleri

Kaliteli Oversized Palto Modelleri

Son günlerde oversized palto modelleri hakkında bir çok şey duymuş olabilirsiniz. Bunun sebebi dünyada başlayan oversized palto modasıdır. Ülkemiz bu konuya ço kerken reaksiyon gösterdi. Aslında bir çok koleksiyonun içerisinde olmasına rağmen gündeme bu kadar çabuk gelmesi beklenmiyordu. Salaş modeller konusunda kadınların istekleri doğrultusunda tasarımcılarda palto modellerinde ciddi bir revizyona gittiler. Salaş modası bitti bitiyor derken oversized paltolar bu sezona damfasını vurdu. Bu tabire yeni olanlar için konuyu biraz daha açalım.

Oversized Ne Demek?

kısaca bir tanım getirmek gerekirse , üstünüze bir veya bir kaç beden büyük olmasına rağmen yakışan giyim tarzına oversized adı verilir. Yani aslında günümüzde söylenen salaş tabiri bunun için yakın bir tabirdir. Bunu ayıran özellik ise oversized dendiğinde çok daha büyük beden giyilmesidir. Zayıf kadınlarda ayrı bir güzellik kattığı moda eleştirmenleri tarafından sıkça söyleniyor. Zaten galerimizde verilecek örneklerde yeterince bunu göreceğiz.

Oversized modası kış sezonunda çok daha etkili olacak. Bunun sebebi ise palto modellerinde yapılacak bu değişiklik kısa sürede değişen bir çok moda unsuruna ayak uydurmasıdır. Palto konusunda ülkemizdeki üreticilerinde bu konuda hassas davranması sonucu bir çok önemli örneği ülkemizde bulabilmek mümkün. Yani bu modayı sokak modasında denemek isterseniz bir çok model seçeneğine sahipsiniz. Biz galerimizde verdiğimiz örnekleri genel anlamda dünya modasından da seçimlerle süsleyeceğiz. Genel anlamda modanın içerdiği tarzları iyi benimsemek gerekiyor.

Oversized Palto Modelleri

Sizlerde konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain