Orta Boy Saç Kesim Modelleri

Genel olarak daha fazla saç modeli değişmek isteyenlerin tercihi genellik omzu hizasında olan orta boy saç kesimi oluyor. Böylece saçlarınızı çok daha fonksiyonel kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bakımı da uzun saçlara göre çok daha kolay oluyor.

Kategori olarak orta boy saç kesimine giren küt saçlarda sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterecektir. Düz saçlı hanımlar için dalgalı orta boy saç kesimini tavsiye edebiliriz. Az önce bahsettiğimiz küt saçları ise yüzü ince hanımlara tavsiye edebiliriz.

Sizlere model seçeneği sunabilmek adına ünlülerin orta boy saç kesiminde kullandığı için oluşturduğumuz galerimizi sunmak istiyorum. Bu sayede sizlerde kendinize yakışabilecek bir modeli belirleyebileceksiniz. Resimlere tıklayarak ayrıntılı görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Haftanın Kadını


Nicki Mimaj

Genel Bilgiler
Doğum adı Onika Tanya Maraj
Doğum 8 Aralık 1982 (31 yaşında)[1] Saint James, Port of Spain,Trinidad ve Tobago
Köken Jamaica, Queens, New York City,New York, ABD
Tarzlar Hip hop · R&B · pop
Meslekler Rapçi · şarkıcı · söz yazarı
Çalgılar Vokaller
Etkin yılları 2004–günümüz
Plak şirketi Cash Money, Young Money,Republic
İlişkili hareketler Young Money, Lil Wayne, DrakeJessie J, Ariana Grande
Resmî sitesi mypinkfriday.com

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain