Örgü Battaniye

çiçekli örgü battaniye

her mevsim kullandığımız , sadece kalınlıklarına göre değişiklik gösteren bir üründür bizim için.Çoğu zaman hepimiz dinlenip uzanmak isteriz.Bu sağlığımız açısından da oldukça önemlidir.Hele ki sabah ve akşam saatlerinde ise bu dinlenme üstümüze evsimine göre ince ya da kalın kullanımı oldukça mantıklı bir davranış.Uyuyan üşürmüş diye boşa dememişler.

Battaniyelerde en şık olanlar da hele ki onların süslenmiş halleri son zamanlarda o kadar değişik örnekler çıktı ki insan her yıl farklı model örmeye bile yeltenebiliyor yeter ki vaktimiz ve uğraşacak zamanımız olsun.Sonuç için uğraşılan ve harcanan emeğe değer diyebileceğimiz o kadar çok örgü battaniye örnekleri var ki işte bunlardan bazıları…

 

 

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain