O Ses Türkiye Murat Boz Kıyafetleri Murat Boz Stili

jürilerinden olan  yakışıklılığı ile bir çok genç kızın gönlünü fethetmiş durumda. Peki neler giyiyor , daha doğrusu yarışmada neler giymiş hep birlikte inceleyelim. Yorumlarınızı bekliyorum hanımlar.

 


Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  1. selen kara/ dedi ki:

    kim hayatında bu kadar yakışıklı karizmatik şirin tatlı birisi gördü allah aşkına

  2. mb şevval dedi ki:

    ya aşkım benim çok yakışıklısın muratım seni çok seviyorum ölene kadar MBFCyim her haliyle tatlı bi tane adam var ya o da bnm biricik BOZum 😀

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain