n11.com spazio abiye modelleri ve fiyatları

Spazio Abiye Modelleri

Son dönemde çıkardığı renkli reklam filmleriyle dikkatleri üzerine çeken son dönemde yaptığı kampanyalarla gündemde kalmayı başarıyor. markasının abiye modellerinde büyük indirimlere giden markanın satış için sunduğu fiyatlara ve modellere bir bakalım.

Öncelikle fiyat olarak elbisenin kalitesi düşünüldüğünde bütçesi olanlar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. 666,75 TL ‘ye kadar çıkan fiyatlar n11.com’da. Sizler için bir kaç modeli detaylı olarak inceledik. Özellikle düğün dönemlerinin ve davetlerin hız kazandığı bu periyotta sizi çok şık gösterecek elbiselerin sahibi olabilirsiniz.

Özellikle tabiri caizse pişti olmak istemeyenler için şiddetli tavsiyelerimizdendir.

 

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain