Murat Boz Çocuk Beresi Yapılışı

murat boz çocuk beresi yapılışı

Derya Baykal ın programı deryanın dünyasın da yaptığı ünlü sanatçı murat boz un beresinin çocuk yapılışını sizlerle paylaşmak istedim.Büyüklerin çok beğenerek kullandığı gençlerin, çocukların bere denince istedikleri modellerin başında gelen bu güzel be kullanışlı bere çok güzel gerçekten.Kolay yapılışı ile isterseniz renkli isterseniz tek renk yapabilirsiniz.Süsleme olarak ponpon yerine düz ip yada ne isterseniz onu kullana bilirsiniz. :

Bebe yünü
Şiş no 4

60 ilmek başlanır. 7 sıra, 2 ters 2 düz lastik örülür. 50 sıra düz örülüp ilmekler büzülerek toplanır. İkiye katlanıp dikilir.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain