Maşalı Saç Modelleri

; 1930’lu yıllarda kuaförlüğün en zirve yaptığı dönemlerde saçlara yuvarlak dalga verilerek oluşturulur. Son bir kaç yıl içinde bir çok bayan tarafından tercih edilen maşa kullanılarak şekillendirilir. Sıcak maşalar ile evde saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Maşalar ile yapılmış olan maşalı saç modelleri ile romantik görünüme sahip olabilirsiniz.  Bayanlar artık kendi saç modellerini kendileri yapabilirler. Bir maşa yardımı ile düz, dalgalı saç modellerine maşa yardımı ile ulaşabilirler. Özel günlerinizde, yemeklerde, düğünlerde maşalı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain