Mango 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Mango 2014

 

Her sezon ilgiyle takip ettiğimiz bayan giyim markası yeni sezonda her zaman olduğundan çok daha iyi. Bizi bu düşüncelere iten nedenlerden bir tanesi de ürün seçeneklerinin artmış olması. Her zaman için çok fazla seçenek ve fiyat aralığı sunan bu sene bu özelliği biraz daha geliştirdi.

Sizlere galerimizde sunacağımız birbirinden şık modeller 2014 ilkbahar yaz ayları içerisinde göreceklerinizden sadece bir kaçı. Bunun dışında size Barcelona ‘da düzenlenen defileden video görüntülerini de konu sonunda sunacağız. Yeni sezon ürünlerini böylece çok daha detaylı olarak görebileceksiniz.

Mango 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu

ilkbahar yaz koleksiyonu

Mango 2014 modelleri

Mango 2014 modelleri

İşte Mango ‘nun yeni sezon defilesi 5 part olarak sizlerle

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain