Lumberjack Kadın Bot Modelleri ve Fiyatları

 Lumberjack bot modelleri Lumberjack Kadın Bot Modelleri ve Fiyatları

Son günlerde başarılı reklamları ile yeniden gündeme gelen firmasının kadınlar için bu sezon tasarladığı bot modelleri ile karşınızdayız. Artıları , eksileri , modelleri , fiyatları ve değerlendirmemizden oluşan bu konumuzun sonunda birde bu sezon dikkat çeken reklam filmleri ile konuyu sonlandıracağız. Hiç vakit kaybetmeden incelememize başlayalım.

Elbette bir çoğumuz ilk olarak Lumberjack bot komdelleri hakkında fiyatları merak ediyor. Hanımlar bu konuda beklediğinize değeceğini düşünüyoruz. Fiyatlar normal indirimsiz hali olarak 280 TL civarında satılıyordu. Bazı modeller indirime giderek fiyatları bir hayli düşürülmüş. Bazı ürünlerde ise indirim söz konusu değil. Kısacası şuan size vereceğimiz indirimli fiyatlar ise 215 ile 120 TL arasında değişen fiyatlardan oluşuyor. Şuan sizin için araştırmamızda en iyi fiyatların morhipo.com sitesinde olduğunu gördük. Ancak bu butikler geçici olabiliyor. Lumberjack satış noktalarında bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu seçim size kalmış.

Model olarak yinede bir çok markaya göre zengin içerik sunulmuş. Meşhur sarı botları elbette bu sezonda var. Bunun bir çok kadının aklına geldiğini çok iyi biliyoruz. Rengi tam sarı olmasa da halk arasında böyle geçtiği için bu ifadeyi kullandık. Bunun dışında zımba detaylı veya renkli bir çok bot modelini yine Lumberjack ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Güzel fiyatlar , kaliteli ürünler ve bol bot seçeneği ile biz kadınları bu sezonda mutlu eden ve sıcak tutan Lumberjack ailesine teşekkür etmek lazım. Sitemiz üzerinde herhangi bir satış yapılmamaktadır. Galeride bütün satışı yapılan ürünleri büyük boy olarak görebilirsiniz. Bunun için resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Lumberjack kadın bot modelleri

Şimdide herkesin beğeniyle izlediği reklam filmi

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Arşivler


© 2012 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitemap Category Sitemap
Domain