Lefon Elbise Modelleri ve Fiyatları

Lefon Elbise Modelleri

İndirimlerin büyülü dünyasından size güzel haberlerimiz var. 1950 ‘li yılların şıklığını size geri kazandıracak bir koleksiyon ile karşınızdayız. Üstelik muhteşem indirimlerle birlikte çok iyi fırsatlarla karşımıza çıkıyorlar. Konu içerisinde bununla ilgili olarak bir çok detayı bulabilirsiniz. konu sonunda da koleksiyondan seçtiğimiz birbirinden güzel modelleri büyük boy olarak inceleyebilirsiniz.

Vintage modasının günümüze olan yansımasını artık çok iyi biliyoruz. Bir çok tasarımcı ve önemli marka vintage esintilerini yeni koleksiyonlarında yansıttı.  bu bağlamda modayı yakından takip etmenin en ucuz yolu gibi görünüyor. Birazda fiyatlar ve indirimler hakkında bilgi verelim. İndirim öncesi fiyatlar 200 TL ‘ yi bulurken şuan ki indirimler sonrası fiyatlar ise 100 TL ile 15 TL arasında değişiyor.  Fiyat aralığının geniş olmasının bizlere büyük bir faydası var. Böylece bütçemize göre bir çok seçenek şansımız olacaktır. Uzun veya kısa bir çok tarzda elbiseyi bu galeride bulabilirsiniz. Şimdi en çok merak ettiğiniz sorunun yanıtını sizlerle paylaşalım.  mağazaları haricinde trendyol.com sitesinde açtıkları butiklerden bu elbiselerin sahibi olabilirsiniz.

En pahalı modelde hangi materyal kullanıldığını sizler için araştırdık.

2014 Lefon elbise modelleri

Sitede gördüğümüz en pahalı modellerden biri yukarıda gösterdiğimiz modeldir. Çiçeklerle pudra rengin buluştuğu bu elbise dönemin trendlerini tam anlamıyla yansıtıyor. %100 polyester kullanılarak üretildiği yazılmış.

Daha fazla modele bakmak isterseniz galerimizde inceleme yapabilirsiniz. Herhangi bir resme tıklayarak galerimizi başlatabilirsiniz. Size galerimizde keyifli gezintiler dileriz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain