Kloş Etek Modelleri

Kloş etekler son yıllarda moda olan, özellikle de modern giyinmeyi seven tesettürlü hanımların tercih ettiği aynı zamanda da birçok genç bayanın giymekten zevk aldığı etek modelleridir. Bazı hanımlar aşırı zayıf olmalarından sebep veyahut büyük beden giydiklerinden ötürü kendi bedenlerine uygun model bulamayınca mecburen kloş etek dikimi yaptırmak zorunda kalıyorlar. Çevrenizde tanıdığınız, güvendiğiniz, el becerisi iyi olan terzi var ise size uygun kloş etek kalıbını çıkararak vücudunuza tam oturacak kloş etek çizimini gerçekleştirebilir.

Kloş etekler insana modern bir hava kattığı için bir çok şeyle birlikte giyilebilir. Kloş etek kombinleri tamamen kişinin zevkine göre değişebileceği gibi bazı genel geçer kombinler de mevcuttur. Örnek vermek gerekirse kloş eteğin üstüne bellerini içinize sokabileceğiniz şık bir bluz sizi gayet şık gösterecektir.

Kloş Uzun Etek e1345672426572 Kloş Etek Modelleri

Kloş Uzun Etek

Kloş etek fiyatları çoğu bütçeyi zorlamayacak cinsten. Tabii ki kendinize özel diktirecekseniz fiyatta farklılıklar olacaktır. Yok ben diktirmeyeceğim ama indirim bekliyorum diyorsanız markafoni, trendyol gibi sitelere tıklayarak kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Kloş Etekler e1345672438911 Kloş Etek Modelleri

Kloş Etekler

Kloş Etek e1345672444209 Kloş Etek Modelleri

Kloş Etek

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Arşivler


© 2012 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Sitemap Category Sitemap
Domain