Kıvanç Tatlıtuğ , Mavi ve Kerem Bürsin Hakkında Konuştu

Kerem Bürsin Kıvanç Tatlıtuğ

Bilindiği üzere Mavi’nin yeni reklam yüzü son dönemlerin genç jönü Kerem Bürsin oldu. Magazin basını bu konuda çeşitli yorumlar yapmıştı. Bazılarına göre son projelerinde beklenenin altında performans alan Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara biraz ara vereceği için Mavi ile anlaşmamıştı. Ancak bu tezi zaten Akbank reklamları çürütüyor. Bunun dışında birde Mavi’nin son dönemlerde daha popüler olan Kerem Bürsin ‘i tercih ettiği de yine magazin kazanında kaynadı durdu. Kıvanç Tatlıtuğ bu dedikodular sonrasında menajeri vasıtasıyla bir açıklama yaptı.”Kıvanç Akbank ile yaptığı anlaşma nedeniyle kendisine gelen hiçbir reklam teklifini kabul edemiyor. Mavi’nin kendisiyle çalışmaya devam etmesine rağmen anlaşmasını yenilemedi.

Her durumdan bir felaket senaryosu çıkarmak gibi özel yeteneği olan magazinciler için bu tarz açıklamaları en başında yapmak gerekiyor. Kıvanç Tatlıtuğ Akbank reklamları ile Türkiye’de reklamdan en çok kazanan ünlüler arasında. Bunu daha önce sitemizde de paylaşmıştık. Halbuki iddiaları ortaya atmadan önce biraz araştırma yapılsa mantık bizi doğruya götürecektir.

Birazda Kerem Bürsin hakkında konuşmak lazım. Geçtiğimiz sene parladığı dönemlerde onun hedeflerinden bahsetmiştik. Çoğu Türk oyuncudan ”Hedefim Hollywood” demeçlerini duyamıyoruz. Hemde bunu yolun başındayken söylemek her babayiğidin harcı değildir. Yaptığı işler ile bunu başarabilecek kapasiteye sahip olduğunu görüyoruz. Kendisine bu yolda başarılar dileriz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain