Kısa üst modelleri , modası , kombinleri

kısa üst modası

Daha bu yıl başlamadan önce size modası hakkında trend alarmı vermiştik. Bu konumuzda size kombinleme şekiller hakkında bilgiler vereceğiz. Giyim konusunda ufak tefek tüyolar ve modadan görüntüler ile sizleri baş bşa bırakacağız.

Kısa üst modasında bizi haklı çıkaran 2014 ilkbahar / yaz koleksiyonlarında çıkan tasarımlar oldu. Biz bunun tüyosunu çok daha önce siz değerli okurlarımızla paylaşmıştık. Kısa üstler için ilk olarak size önereceğimiz konu vücudunuzu iyi tanımaktır. Bu kombinleri maalesef sadece zayıf kadınlar yapabilir. Göbeği açıkta bırakacak olan bu moda sizi yanlış bir tercihle kötü de gösterebilir. Bu nedenle ilk dikkat etmeniz gereken bu olmalıdır. Sokak modasının bu güzide modası çok daha önce yaygın şekilde kullanılmıştı. Vintage rüzgarlarının esmeye başladığında biz bu modanın yeniden gündeme geleceğini çok iyi biliyorduk. Yaz ayları gelmeden dahi şuanda sokaklarda kısa üst  modasını yakalayan bir çok başarılı kadın var. Sizde bunlardan biri olabilirsiniz. Kombinler konusunda hiç düşünmeyin çünkü yeterli envanteri biz size galerimizde sunuyoruz. Sizin yapacağınız ise dolaplarınızda uygun olanları seçmek. Ya da yenilerini almak için tarz belirlemek olmalıdır. Sokak modasını bir yaz boyunca size muhteşem katkısı olacak bu moda hakkında sizlerde düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. tek tek resimler hakkında da kombin düşüncelerinizi yazma şansına sahipsiniz. Şimdi dilerseniz hakkında hazırlanan galerimize hep birlikte göz atalım. Yep yeni moda stilleri ile görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain