Kısa Abiye Kombinleri

kısa abiye kombin

Kombinler konusunda sizlerden gelen talepler doğrultusunda detaylı bir konu ile karşınızdayız. seçimlerinizde size mükemmel yardımı olacak resim galerimiz ve özel anlatımımız ile kombin konusunda zorlanmayacaksınız.

Özel organizasyon davetlerinde tercih etmek üzere bir elbiseniz var. Ancak bunu nasıl kombinleyeceğinize karar veremediniz. Büyük ihtimalle bu konu sonrasında sorun yaşamayacaksınız. Ya da bir elbise almayı düşünüyorsunuz. Ancak seçimde zorlanıyorsanız bir çok örnek ile seçiminizi kolaylaştıracağız.

Öncelikle kısa abiye seçerken bacaklarınızın uzun görünmesi gerektiğini unutmayın. Tabii bir çoğunuzun tahmin edeceği üzere topuklu ayakkabı tercih edilecek. Ancak bacaklarınıza güvenmiyorsanız kesinlikle kısa abiye giymeyin. Bu seçim sizi kesinlikle kötü gösterecektir.  Topuz saç modelleri ile kısa abiyeleri desteklerseniz çok daha uzun görünme şansına sahip olacaksınız. Tabii saçınızın bu tarza ne kadar uygun olduğu büyük önem taşıyor. Örneğin düz topuz yerine bu yılın trendi örgülerle değişik saçlar düşünülebilir. Bu yıl aksesuar seçimlerinde de ışıl ışıl taşlı veya işlemeli modeller tercih edilebilir. Vintage rüzgarının etkisi bu anlamda yoğun şekilde devam ediyor. Renk konusunda kesinlikle modaya takılmayın. Sizi rahat ve iyi hissettirecek renkleri tercih edin. Daha ağır bir görünüm istiyorsanız saks mavisi , mor ve zümrüt yeşili tercih edilebilir. Ancak az önce belirttiğimiz gibi önemli olan sizi iyi hissettirecek renkler tercih edilmesidir. Çünkü abiyenin güzel olması kadar taşırken duruşunuz da beğenilmenizde büyük önem taşıyacaktır.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain