Keds 2014 modelleri , fiyatları

Keds

Dünya’da lastik tabanlı ayakkabı konusunda en önemli markalardan biri olan bu bölümde harika indirimleri ve renkli koleksiyonu ile konuğumuz oluyor. Sizin için markanın yeni modelleri hakkında detaylı bilgiler topladık. Özellikle indirimleri bir çoğunuzun dikkatini çekeceğe benziyor. Özel seçilmiş modelleri galeride görüntüleyebilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzu okuyarak fiyatlar ve kalitesi hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konu başında lastik ayakkabılardan bahsetsek de konumuzda muhteşem çantalara da yer verdik. Özellikle spor giyinmeyi sevenler bu çantalara bayılacak. Ayakkabı konusunda her zamanki gibi yüksek kaliteli ürünler ile karşımıza çıkan firma bu sefer çanta konusundaki beklentimizi de fazlasıyla karşılıyor. Merak edenler için fiyatlarına bir göz atalım. Normal şartlarda 140 TL ‘ye kadar çıkan ürünler şu sıralar büyük bir indirim ile 85 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Bu fiyatlardan yararlanabilmek için Keds mağazaları veya limango.com.tr sitesinde bulunan butiklerini ziyaret edebilirsiniz. Normalde zaten uygun olan fiyatlar indirimler ile birlikte müthiş bir hal aldı.

Keds ile daha önce tanışmamış olanlara markanın köklü bir geçmişi olduğunu söylemek isteriz. Amerikan şirketi Keds aynı zamanda lastik ayakkabıların mucidi olarak biliniyor. Rahat giyime önem verenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Türkiye pazarında çok yaygın olmasa da biz kalitesi konusunda incelemelerimiz ışığında sizlere tavsiye ediyoruz.  Son olarak galerimizi büyük bir beğeni ile takdim ediyoruz. İlginizi çeken modeller için ayrıca yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain