Kadınların En Çok Tercih Ettiği Kıyafetler

kombin yaparken vazgeçemediğimiz bir çok kıyafet vardır. Kimimiz bunları kilomuza , kimimiz ten rengimizie , kimimiz yaşam tarzımıza , kimimiz ise sadece beğendiğimizden bu kıyafetlerden vazgeçemiyoruz. Bunlar içerisinde en çok tercih edilenleri geçtiğimiz günlerde bir kadın sitesi derlemiş. Açıkçası bir çoğuna katılmamak imkansız. Özenle seçilmiş bu 7 parçayı ayrı ayrı ele almaya ne dersiniz?

Deri Ceket

Deri Ceket Modelleri

Açıkçası gençlerin en çok tercih ettiği 7 parçadan bir tanesi tartışmasız deri ceketlerdir. Bu konuda üreticilerde bir hayli seçenek sunuyorlar. Uzun ömürlü olması , genç göstermesi ve rahat kombinlenmesi ile listemizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Jean Pantolonlar

Jean Pantolonlar

Dönem dönem tarzları değişse de her sezon giyilen en önemli parçalardan biridir. Kimi zaman skinny , kimi zaman boyfriend veya herhangi farklı bir tarz tercih ediyor olabiliriz ama vazgeçilmezimiz olduğunu bir çoğumuz inkar edemeyiz.

Siyah Elbise

Siyah Elbise Modelleri

Özellikle biraz kilo aldığımızı düşündüğümüz dönemlerde vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Ancak siyah elbise tercih edenleri direk bu şekilde değerlendirmek haksızlık olur. Siyah bir çoğumuzun tarzını ve özellikle bazı dönemleri temsil eden özel bir renktir. Hepsini bir kenara bıraktığımızda siyah elbise seçilecek olan en değerli 7 parça varsa bunların içerisinde mutlaka bulunmalıdır.

Salaş Gömlekler

Salaş Gömlek Kombinleri

Tarzı ve rahatlığı itibariyle salaş gömlekler her zaman tercih ettiğimiz önemli parçalardan biridir. Özellikle son bir kaç yılın trendleri arasında olması da bu listeye girmesini sağlayan önemli faktörlerden biridir.

Ekose Gömlekler

Ekose Gömlek Kombinleri

Ekose tarzı da tıpkı salaş gömlekler gibi son dönemlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bir çok kadın içinde en önemli parçalardan biri olduğu için listemize girmeyi başarıyor.

Kot Gömlekler

Kot Gömlek Kombinleri

Tıpkı jean pantolonlar gibi rahat kombinlenmesi sebebiyle resimde görüldüğü gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

Deri Pantolonlar

Deri Pantolon Kombinleri

Listenin son sırasında son dönemlerin vazgeçilmezlerinden biri olan deri pantolon yer alıyor. Belki her kadın için değil ancak genele bakıldığında en çok tercih edilen 7 kıyafetten biridir.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain