Kadınların çantasında olması gerekenler

kadınların çantasında olması gerekenler

Bir kadının çantasında olması gerekenleri bu konu içerisinde toplamaya çalışacağız. Beyler ”ne var bu çantada bu kadar?” deseler de bu maddelerin çoğu zorunlu ihtiyaçlar.

Sprey

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kadınların daha çok cinsel tacize uğradığı maalesef verilerle kanıtlandı. Bize göre en önemli madde biber gazı spreyidir. Bu tarz durumlar için çantanızda mutlaka biber gazı spreyi taşıyım.

Cüzdan

Cüzdan bir çok açıdan en önemli gereçlerden biridir. Çantanızı ne kadar cüzdan gibi kullanırsanız kullanın cüzdan içerisinde ufak bir meblağ hep saklayın. Ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.

Ped

Her madde kadar önemli bazılarımız için çok daha önemli bir madde ile devam ediyoruz. Çantanızda pediniz mutlaka hazır bulunmalı. Özel günlerinizin düzenli olması bir gün sürpriz yapamayacağı anlamına gelmez. Her zaman ped çantanızda hazır bulunmalı.

Kalem Kağıt

Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun kalem kağıtın büyük bir ihtiyaç olduğu gerçeğini değiştirmez. Telefona veya tabletinize yazana kadar kalem kağıt ile işinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Dezenfektan ve Islak Mendil

Bir çoğumuz temizlik konusunda titizdir. Çantanızda uslak mendil ve dezenfektan sürekli bulunmalıdır. Dışarıda ne ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz.

Makyaj Malzemeleri

Bu madde çok önemli olsa da sonlara eklemeyi uygun gördük. Çünkü hiç bir kadın kolay kolay bu maddeyi unutmaz. Özellikle dışarı çıkarken makyajınızı tazelemenin gerekliliğini hissetmeniz muhtemeldir.

Ağrı Kesici

Kadınların özellikle baş ağrıları meşhurdur. Çantanızda bu tip durumlar için mutlaka bir ağrı kesici bulundurun.

Beylere şimdi bu konuyu okutmak lazım. Bunların hangisi fazlalık? Bu maddelerin hepsini bir çantaya doldurunca zaten o gözleri korkutan ağırlık oluşuyor.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain