JaaDe 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Jaade

 

2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu çıktığından bu yana büyük ilgi görüyor. Tesettür Giyim alanında kaliteli bir marka olan ürünlerini tanıttığı defile videosunu sizlerle paylaştık. Bunun haricinde bir kaç görselle bu videoyu desteklemek istiyoruz.

Jaade Elbise modelleri modern Tesettür anlayışının başarılı temsilcilerinden bir tanesi.Aynı zamanda diğer koleksiyon tasarımları da bir hayli ilginizi çekecektir.

Bir çok sitenin aksine Jaade hakkında hem resim hem de defile videosu ile size gerekli bütün ayrıntıları sunduk. Güzel yorumlarınız bize en büyük hediye olacaktır. Galeride resimleri detaylı incelemek isterseniz  herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapabilirsiniz.

Jaade yeni koleksiyonlar çıkardıkça ürünlerini ve modellerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain