İntikam Dizisinde Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

intikam dizisi 4.bölüm oyuncu kıyafetleri

her geçen hafta daha da heyecanlanmaya ve ilgi çekmeye devam ediyor.Olaylar intikam yolunda ilerliyor.Dizinin ilerleyişi yanı sıra dizi oyuncularının giydiği kıyfetlerde göz kamaştırıyor doğrusu.

Özellikle yağmur ve şahika’nın giydiği kıyafetler i hepimizin ilgi odağı oluyor.Tabi bu kıyafetleri üzerlerinde taşıyarak ayrı bir hava veren Beren Saat ‘e de haksızlık etmemek gerekir.

Şimdi i özellikle 4. bölümde giyilen kıyafetleri biraraya toplayıp sizlerle paylaşmak istedim.Bakalım neler giymişler ?

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain