İlginç Gelinlik Modelleri

Sıradışı Gelinlik Tasarımları

Hepimizin marjinal bir tarafı vardır. Belli konularda sıra dışı davrandığımızı kabul etmek lazım. Ancak bu gelinlikleri giymeye kaçımız cesaret edebilirdik? İşte bu sorunun gerçekten merak ediyorum. Kendinizi marjinal olarak mı görüyorsunuz? Birde en mutlu gününüzde giymek için hazırlanan bu tasarımlara göz atın. Önce galerimizi görüntüleyelim. Ardından konunun devamında sizinle olacağız.

Dünya üzerinde bunlara benzer gelinlik bulabilmek neredeyse imkansız. Bir çoğu özel yapım gelinliklerden oluşuyor. Son dönemlerde defilelerde transparan gelinlikleri sık görür olduk. İlerleyen dönemler için moda olabileceği anlamına geliyor. Birde balondan oluşan gelinlikleri de çok sık görmekteyiz. Hani insan düşünmeden edemiyor. Ya bu balonlar düğün esnasında patlarsa ne olur.

Sizinde eklemek istedikleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Galeride görülen modelleri büyük boy görüntülemek için herhangi birine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz sosyal medya hesaplarınızla sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. İlerleyen günlerde sitemiz üzerinde sizden gelen paylaşımlar için özel bir bölüm hazırlayıp beğeninize sunacağız. Eğer birazda normal gelinliklere ve gelinlik modasına bakalım derseniz aşağıda yer alan konumuza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

2015 Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain