İlginç Çanta Tasarımları

Farklı çanta modelleri

Daha önce ilginç çanta modelleri konumuzda yüzeysel olarak ele aldığımız farklı çanta tasarımlarını çok daha detaylı ir şekilde beğeninize sunacağız. Ayrıca bu sayede yeni trendler hakkında da bilgi sahibi olacağız. Çanta konusunda marjinal tercihlere açık olanlar bu konu tamda size göre.

Bir kadın için çanta tutkusu veya ihtiyacı hiç bir zaman bitmez. Nerede güzel bir çanta görsel incelemeden veya bakmadan geçemeyiz. Bunu bilen önemli tasarımcılar dikkat çekici çantalar tasarlamaya devam ediyor. Her sene artan farklı ürün satışlarını ve üretimini görünce bu konunun ilerleyen dönemlerde klasik çantalar dışında olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki farklı çanta derken nasıl modelleri kastediyoruz? İşte bunun için galerimizde keyifli bir tura davetlisiniz.

Bir çoğu belkide bizler için çok sıradışı modellerdir. Ancak ilgimizi çekmediğini söylemek yanlış olur. Özellikle telefon şeklindeki modelleri son zamanlarda sıkça görüyoruz. bunun dışında yelek şeklinde çantanında ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. burada son dönemlerde tasarımcıların kullanışı arttıran seçimler yaptığını görebiliriz.

Çanta seçimlerinde farklı modeller seçmeniz size giyim konusunda da farklılık getirmeniz anlamına gelmez. Kombinlerde en çok yapılan hatalardan biri budur. normal kıyafetlerde farklı çanta seçimi çoğu zaman kötü durmayacaktır.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain