İlginç ayakkabı modelleri

İlginç ayakkabı modelleri

İndirimler , koleksiyonlar ve güzellik önerilerinin haricinde sizlere çok ilginç detaylarda sunmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda marjinal diye tanımlayabileceğimiz ayakkabı modellerinden oluşan bir galeri oluşturduk. Burada göreceğiniz bir çok modeli ilginç bulacağınızdan eminiz. Ancak galeriye geçmeden önce ayakkabılar ile ilgili verdiğimiz bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Gün geçtikçe ayakkabı kültürü ve modası da değişiyor. Topuklu ayakkabıların koltuğunun sallandığını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Ancak burada göreceğiniz modeller henüz bir çoğumuzun giymeyi tercih edemeyeceği türden ayakkabılardan oluşuyor. Geçtiğimiz günlerde yazdığımız bir yazımızda arkasında topuğu olmayan ayakkabılardan bahsetmiştik. Son dönemlerde bir çok marka bu tip ayakkabılar üretmeye başladı. Görüntüsü tehlikeli gibi dursa da denge açısından markalar önlemini almış gibi görünüyor.  Bunun dışında her sene yükselen model sayılarındaki artış markaları aynı zamanda ilginç tasarımlara da itiyor. Özellikle marjinal giyinmeyi sevenlere müjdeli haberi vermiş olalım. 2014 yazında bu ayakkabılar ülkemizde de yaygın olarak görülecek. Yani düşündüğümüzün aksine çok daha hızlı yayılan bir akım olduğunu söyleyebiliriz. Ayakkabı konusunda ilginç tasarımları değerlendirmenizi bizde önerebiliriz. Dünya moda takibimizde ünlülerde sıkça karşılaşıyoruz. Yakın zamanda ülkemizde de bu ayakkabıların çoğu pazarlanmaya başlanacak.

İlginç ayakkabı tercihlerinde giyim olarak da marjinal olmanıza gerek yok. Bu kötü bir görüntüye sebep olabilir. Özellikle güzel bacaklarınız varsa mini bir elbise altına burada gördüğünüz bir çok modeli giyebilirsiniz. Böylece ilgiyi bacaklarınızda toplamış olursun. Sizler için özenle belirlediğimiz ayakkabı modellerine hep birlikte göz atalım.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain