Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

İletişim


Reklam ve İletişim

    Sitemiz ile alakalı merak ettiğiniz her konu ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki mail adresi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Hakkında bilgi almak istediğiniz konunun linkini belirterek daha hızlı yanıt alabilirsiniz. Tatil günleri de dahil olmak üzere en geç 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

     Reklam görüşmeleri için gerekli firma bilgilerini ayrıntılı şekilde vermeniz gerekmektedir. Sitemizin politikasına uygun olmayan hiç bir markanın ürünü tanıtılamaz ve satışı yapılamaz. Reklam fiyatları ve site ziyaretçi potansiyeli markanın incelenmesi ve uygun görülmesi halinde verilecektir. Sitemizin birinci önceliği her zaman için kullanıcı memnuniyetidir.

 

Reklam verende aranan özellikler :

Satılacak ürünün kaliteye sahip olması

Markanın güvenilir ve tamamen yasal olması

Satılan ürünün arkasında durulması ve müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi

Geri iade şartlarının kanunlara uygun ve müşterilere kolaylık sağlayacak şekilde olması

Uzun vadeli çalışma koşullarına uygun olması

info@bayanlaraozel.com

 


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain